RCOOL ECONIC 4 3,5 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 3500W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 3800W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 1180 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 1120 W |
| SEER | 6,2 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 30 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | Rcool |
|---|---|
| Termék család | Rcool Econic 4 |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 30 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+52°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 761 × 296 × 199 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 43 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 708 × 530 × 258 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 52 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / 540 g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 20 / 10 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Tálcafűtés | Igen |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- Flow4D légbefúvó rendszer
- iClean öntisztító funkció
- Extra csendes üzemmód, akár 19 dB(A)
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- Rejtett előlapi LED kijelző
- BlueFin bevonat a hőcserélőn
- Fűtés –15 °C külső hőmérsékletig
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- A++/A+ energiaosztály
- 3+2 év kiterjesztett szavatosság
- H-tarifa kompatibilitás
- Könnyű, akár 1 fős installáció
- Magasfényű fehér borítás
- Áramfelvétel hűtés: 3,9 A
- Áramfelvétel fűtés: 3,2 A


