Gree Pulse inverter 4,6 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 4600W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 5200W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 1355 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 1340 W |
| SEER | 6,6 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 45 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | Gree |
|---|---|
| Termék család | Gree Pulse |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 45 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+50°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 982x311x221 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 43 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 732×550×330 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 55 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 25 / 10 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Wi-Fi
- 8°C temperálás
- Téli fűtésre optimalizált
- G10 inverter


