AUX GAMMA 3R 2,6 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 2600W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 2610W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 850 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 630 W |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 20 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | AUX |
|---|---|
| Termék család | AUX Gamma 3 |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 30 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+50°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 708 x 281 x 192 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 42 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 650 x 455 x 278 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 49 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / 460 g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 20 / 10 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- Flow4D légbefúvó rendszer
- iClean öntisztító funkció
- UltraSilent csendes működés üzemmód, akár 19 dB(A)
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- Rejtett előlapi LED kijelző
- GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn
- Fűtés –15°C külső hőmérsékletig
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- 3+7 évkiterjesztett szavatosság
- H-tarifa kompatibilitás
- Japán fejlesztés
- Crystal White magasfényű fehér borítás



