AUX DELTA 3 2,7 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 2700W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 3200W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 780 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 840 W |
| SEER | 7,6 |
| SCOP | 4,2 |
| Helyiség méret | 20 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | AUX |
|---|---|
| Termék család | AUX Delta 3 |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 20 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+52°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 774 x 298 x 202 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 43 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 708 x 258 x 530 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 51 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / 550 g |
| Nyomócső / szívócső méret | |
| Wi-Fi | Integrált |
| Tálcafűtés | Igen |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Japán fejlesztésű
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- Flow4D légbefúvó rendszer
- iClean öntisztító funkció
- UltraSilent csendes működés üzemmód, akár 19 dB(A)
- Továbbfejlesztett halpikkely alakú légterelők
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- Intelligens fűtésindítás
- Mosható porfilter
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- ActiveCarbon filter
- Rejtett előlapi LED kijelző
- Silver Ion ezüst ion filter
- Intelligens leolvasztás
- GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn
- Könnyű, akár 1 fős installáció
- Telepítőbarát kialakítás (kihajtható kitámasztó, könnyített kalorikus és villamos bekötés, egyszerűen levehető beltéri burkolat, beépített vízmérték)
- Health funkció UV sterilizálóval
- AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- Fűtés -25°C külső hőmérsékletig
- Automatikus tálcafűtés Advanced Heating Belt technológiával
- 3+7 év kiterjesztett szavatosság
- H-tarifa kompatibilitás
- Magas minőségű HIPS műanyag beltéri burkolat
- FineMatt matt fehér borítás



