Gree Cosmo inverter 3,5 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 3500W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 3800W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 910 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 950 W |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,8 |
| Helyiség méret | 30 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | Gree |
|---|---|
| Termék család | Gree Cosmo |
| Fűtési energia | A+++ |
| Hűtési energia | A++ |
| Ajánlott szobaméret | 30 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+50°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 867x276x206 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 43 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 52 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 20 / 10 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Wi-Fi
- Csendes üzem
- Energiahatékony
- Modern design



