RCOOL SOLO 3 5,4 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 5400W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 5600W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 1500 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 1550 W |
| SEER | 7,0 |
| SCOP | 4,1 |
| Helyiség méret | 45 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | Rcool |
|---|---|
| Termék család | Rcool Solo 3 |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 45 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+52°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 997 × 312 × 222 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 48 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 785 × 548 × 281 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 480 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 52 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / 1030 g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,52 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 25 / 15 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Tálcafűtés | Igen |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Automatikus tálcafűtés
- AirDiffuse funkció, huzatmentes légáramlás több száz póruson
- Health funkció hidegplazma generátorral
- Szerelőbarát kialakítás (kihajtható kitámasztó, könnyített kalorikus és villamos bekötés, egyszerűen levehető beltéri burkolat, beépített vízmérték)
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Temperálás
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- Flow4D légbefúvó rendszer
- iClean öntisztító funkció
- Extra csendes üzemmód, akár 19 dB(A)
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- Rejtett előlapi LED kijelző
- BlueFin bevonat a hőcserélőn
- Fűtés –25 °C külső hőmérsékletig
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- 3+2 év kiterjesztett szavatosság
- H-tarifa kompatibilitás
- Könnyű, akár 1 fős installáció
- Matt fehér borítás



