AUX GAMMA 3R 5,3 kW
| Névleges kapacitás hűtés: | 5300W |
| Névleges kapacitás fűtés: | 5400W |
| Teljesítmény felvétel hűtés | 1650 W |
| Teljesítmény felvétel fűtés | 1470 W |
| SEER | 6,8 |
| SCOP | 4,0 |
| Helyiség méret | 45 m2 |
Ezt a terméket kérheti
Beüzemeléssel együtt
Magyarország bármely településére ingyen szállítjuk a megadott szállítási címre.
Fontos! A telepítési alapcsomag Pécs és 40 km-es vonzáskörzetében érvényes!
Termék adatlap
| Gyártó | AUX |
|---|---|
| Termék család | AUX Gamma 3 |
| Fűtési energia | A++ |
| Hűtési energia | A+ |
| Ajánlott szobaméret | 45 |
| Wifi | Igen |
| Fűtésre optimalizált | Nem |
| Beüzemeléssel | Igen, Nem |
További információk
| Működési tartomány hűtés | –15…+50°C |
| Működési tartomány fűtés | -25…+30 °C |
| Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé) | 960 × 315 × 222 mm |
| Beltéri egység átlagos hangnyomás érték | 48 dBA |
| Kültéri egység berendezés méret | 785 x 555 x 301 mm |
| Kültéri egység Láb (konzol) furatközép távolság | 546 mm |
| Kültéri egység átlagos hangnyomás érték | 52 dBA |
| Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség | R32 / 850 g |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
| Max. csőhossz / max. szintkülönbség | 20 / 10 m |
| Wi-Fi | Integrált |
| Igényelhető kedv. tarifa | Igen |
Tulajdonságai:
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- Flow4D légbefúvó rendszer
- iClean öntisztító funkció
- UltraSilent csendes működés üzemmód, akár 19 dB(A)
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- Rejtett előlapi LED kijelző
- GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn
- Fűtés –15°C külső hőmérsékletig
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- 3+7 évkiterjesztett szavatosság
- H-tarifa kompatibilitás
- Japán fejlesztés
- Crystal White magasfényű fehér borítás


